Czwartek, 06 października 202206/10/2022

Ciało bez ręki i głowy. Makabryczne odkrycie w domu jednorodzinnym (zdjęcia)

Koszmarnego odkrycia dokonano w jednym z domów jednorodzinnych w miejscowości Młotkowice w woj. świętokrzyskim. Znaleziono tam rozczłonkowane zwłoki 48-letniego mężczyzny. Rodzina od kilku dni nie mogła się z nim skontaktować.

We wtorek po godzinie 21:00 policjanci otrzymali zgłoszenie od rodziny 48-latka, z którego wynikało, że od kilku dni nie mogą skontaktować się z mężczyzną. Do miejsca jego zamieszkania udali się policjanci wraz ze strażakami.

Wejście na posesję utrudniał amstaff

– Okazało się, że wejście na posesję, gdzie znajduje się dom, jest utrudnione ze względu na biegającego psa rasy amstaff. Po chwili udało się zaprzyjaźnić z psem, odwrócić jego uwagę i wejść do domu – relacjonują strażacy z OSP Ruda Maleniecka.

Zwłoki bez ręki i głowy

W jednym z pomieszczeń strażacy razem z policjantami znaleźli ciało 48-latka. Zwłoki pozbawione były ręki i głowy.

– Policjanci ujawnili niekompletne ciało mężczyzny znajdujące się w stanie głębokiego rozkładu. Na miejscu wykonano szczegółowe oględziny z udziałem biegłego i patomorfologa. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, które odpowie na pytanie co było przyczyną zgonu mężczyzny- przekazała Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej policji w Końskich.

Teren w pobliżu posesji został przeszukany jednak nigdzie nie znaleziono brakujących części ciała. Pies został odłowiony i trafił do schroniska.

(fot. OSP Maleniecka)

Komentarze wyłączone