Poniedziałek, 28 listopada 202228/11/2022

Poskarżył się na policji, że mama zabrała mu narkotyki (foto)

28-latek zadzwonił na policję i poinformował funkcjonariuszy, że matka zabrała mu jego własność i nie ma zamiaru mu jej oddać. Jak się okazało chodziło o 200 porcji amfetaminy.

W środę 25 listopada policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie otrzymali zgłoszenie od 28-letniego mężczyzny, z którego wynikało, że matka zabrała mu jego własność. Na miejsce skierowano patrol.

– Zgłaszający potwierdził, iż mama zabrała coś, co należy do niego, jednak nie chciał powiedzieć co to takiego – opisują policjanci.

W rozmowie z funkcjonariuszami matka mężczyzny przyznała, że zabrała z pokoju syna jego własność i poinformowała, że może ją w każdej chwili oddać. Policjanci nie kryli zdziwienia, gdy 48-latka przyniosła worek z substancją koloru białego. Wstępne badanie narkotestem wykazały, że w środku znajdowało się blisko 200 porcji amfetaminy.

Jak poinformowała policja, kobieta nie będzie odpowiadać za przywłaszczenie cudzej rzeczy, natomiast jej synowi za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. KPP Dzierżoniów, KPP Dzierżoniów)

Komentarze wyłączone