Sobota, 24 września 202224/09/2022

82-latek wjechał citroenem po schodach i uderzył w blok (zdjęcia)

82-letni kierujący citroenem wjechał na schody prowadzące do bloku i uderzył w budynek. W wyniku zdarzenia dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło pod koniec minionego tygodnia na jednym z parkingów osiedlowych w Jarosławiu w woj. podkarpackim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 82-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, kierujący citroenem, jadąc po osiedlowym parkingu, uderzył w prawidłowo zaparkowane audi, a następnie wjechał na schody prowadzące do klatki schodowej bloku, uszkadzając przy tym infrastrukturę budynku.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący citroenem oraz pasażerka tego pojazdu 80-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego. Policjanci ustalili, że 82-latek był trzeźwy. Na szczęście w chwili zdarzenia nikt nie szedł po schodach.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistycznym, policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

(fot. KPP Jarosław, KPP Jarosław)

Jeden komentarz

  1. Co będę pisał, jak nalepszy przeszczep włosów w Biłgoraj, najlepsze randki w Biłgoraj, najbielsze zęby w Biłgoraj .Co tam, taki mały wypadek w Jarosław.