Środa, 10 sierpnia 202210/08/2022

Nie żyje 34-letni policjant. Chorował na COVID-19

34-letni policjant z Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie zmarł w wyniku zakażenia koronawirusem. O śmierci sierż.szt. Mateusza Króla poinformował Komendant Powiatowy Policji w Człuchowie mł.insp. Tomasz Kąkolewski.

29 listopada 2020 roku w wieku 34 lat zmarł sierż.szt. Mateusz Król, policjant pionu kryminalnego (dochodzeniowo-śledczego) Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie. Mężczyzna chorował na COVID-19.

– Z głębokim żalem zawiadamiamy, że po zakażeniu koronawirusem zmarł nasz Kolega i Przyjaciel sierż.szt. Mateusz Król asystent Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie.

Miał 34 lata. Odchodząc tak wcześnie pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Człuchowie, policjantów i pracowników cywilnych składamy rodzinie oraz bliskim wyrazy żalu i współczucia – przekazała KPP w Człuchowie.

W szeregi Policji Mateusz Król wstąpił w 2013 roku. Od początku pełnił służbę w Człuchowie. Doświadczenie zdobywał w służbie patrolowej, a następnie w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie.

– W służbie dał się poznać jako odpowiedzialny, profesjonalny i sumienny funkcjonariusz, a przede wszystkim jako honorowy i prawy człowiek. Na zawsze w naszych sercach pozostanie ciepłym, przyjacielskim, życzliwym i wspaniałym kolegą, a także wspaniałym towarzyszem w służbie. Można był na niego liczyć w każdej sytuacji – wspominają współpracownicy.

Komendant Powiatowy Policji w Człuchowie oraz policjanci i pracownicy człuchowskiej policji złożyli kondolencie pogrążonej w żałobie rodzinie zmarłego.

(fot. KPP w Człuchowie, KPP w Człuchowie)

Komentarze wyłączone