Piątek, 02 grudnia 202202/12/2022

Samochód wbił się w drzewo i stanął w ogniu. Kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

Do koszmarnego wypadku doszło wczoraj wieczorem pod Lublińcem w woj. śląskim. Samochód osobowy wbił się w drzewo i stanął w płomieniach. Kierowca zginął na miejscu.

W poniedziałek, 30 listopada ok. godz. 21:45 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na lokalnej drodze pomiędzy miejscowościami Woźniki i Cynków. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo w wyniku czego pojazd zapalił się.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy palący się samochód osobowy po uderzeniu w przydrożne drzewo – opisują strażacy z OSP Woźniki.

Autem podróżował sam kierowca. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Szczegółowe okoliczności tragicznego zdarzenia są ustalane przez policjantów pod nadzorem prokuratora.

(fot. Ochotnicza Straż Pożarna Woźniki)

10 komentarzy

  1. kolejny bełemwó? pieknie sie zutylizował XD

  2. wygląda jak celowy zabieg… też mi to ciągle chodzi po głowie, widać że prędkości nie szczędził, najgorsze co to wyjść z czegoś takiego na wózku, sparaliżowany… jak ktoś jest sam w pojeździe i tak się wbija w drzewo jeszcze perfidnie środkiem a nie prawym bokiem (kto miał kiedyś uślizg na trasie to wie o co chodzi) to na moje sprawa jest jasna 🙁 RIP , trzeba walczyć z samym sobą, bo życia nie da się powtórzyć, a łzy matki to najgorsze co może być…

  3. Wieśwageny na szrocie się utylizuja bo nie mogą z miejsca ruszyć

  4. Mitsubishi Galant 8 Mitsubiahimaniaku spoczywab w pokoju