Środa, 10 sierpnia 202210/08/2022

Tragiczny finał awantury. Kobieta śmiertelnie ugodziła nożem swojego męża (zdjęcia)

Policjanci z Woli zatrzymali 43-latkę podejrzaną o śmiertelne ugodzeniem nożem swojego męża. Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa. Grozi jej dożywocie.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek około godziny 16. Policjanci zostali powiadomieni o tym, że w jednym z mieszkań na warszawskiej Woli miała miejsce awantura, w wyniku której został zraniony mężczyzna. Oficer dyżurny natychmiast skierował tam załogę policji i pogotowia ratunkowego.

Na miejscu mundurowi zastali leżącego na podłodze mężczyznę bez oznak życia. Od razu przystąpili do czynności resuscytacji, po chwili te czynności przejęła załoga pogotowia ratunkowego. Niestety nie udało się go uratować.

Policjanci zabezpieczyli nóż, którym prawdopodobnie został zraniony mężczyzna. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która przy udziale prokuratora przeprowadziła oględziny.

Do sprawy została zatrzymana żona ofiary. Ze wstępnych ustaleń wynika, że między kobietą, a mężczyzną doszło do awantury, podczas której kobieta chwyciła za nóż i ugodziła męża w klatkę piersiową. 

W prokuraturze podejrzana usłyszała zarzut zabójstwa. Śledczy wnioskowali o zastosowanie wobec niej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Prokurator poparł wniosek policjantów i decyzją sądu kobieta trafiła do aresztu na trzy miesiące. Za ten czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

(fot. KRP IV – Bemowo, Wola)

Komentarze wyłączone