Piątek, 09 grudnia 202209/12/2022

13-letni chłopiec ciężko ranny po zderzeniu ciągnika rolniczego z ciągnikiem siodłowym (foto)

Na drodze krajowej nr 50 w Lubiejewie w woj. mazowieckim doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem ciągnika rolniczego i ciągnika siodłowego. W wyniku zdarzenia ciężko ranny został 13-letni chłopiec.

Do zdarzenia doszło 5 grudnia na drodze krajowej nr 50. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni obywatel Białorusi kierujący ciągnikiem siodłowym marki DAF uderzył w tył ciągnika rolniczego, którym jechał 40-letni mieszkaniec gminy Sochaczew wraz z 13-letnim synem.

Mężczyzna, który jechał ciągnikiem rolniczym został przewieziony karetką do szpitala. Trzynastolatka, który doznał ciężkich obrażeń ciała, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował do szpitala w Warszawie.

Z ustaleń policjantów wynika, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Mundurowi zatrzymali kierowcę ciągnika siodłowego i osadzili w policyjnym areszcie.

Na miejscu pracowali policjanci z sochaczewskiej komendy, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ślady, a także przesłuchiwali świadków. Obecny był również biegły. Trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

(fot. KPP w Sochaczewie, źródło KPP w Sochoczewie)

Komentarze wyłączone