Środa, 10 sierpnia 202210/08/2022

Bił partnerkę na oczach dzieci. 12-latkowi zagroził, że połamie mu nogi i ręce oraz wyrzuci z 10 piętra (foto)

32-latek pobił swoją partnerkę i groził jej śmiercią. Kiedy 12-letni syn kobiety próbował zadzwonić po pomoc, agresor zagroził, że połamie mu ręce i nogi. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu.

Policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął kłótnię ze swoją partnerką i jej synem. W mieszkaniu znajdowało się także 2-miesięczne niemowlę. W czasie awantury agresor pobił kobietę i groził nożem, że ją zabije.

Gdy 12-letni syn kobiety chciał telefonicznie wezwać na pomoc policjantów, jemu również zagroził połamaniem rąk i nóg oraz wyrzuceniem przez okno z 10 piętra.

Policjanci zatrzymali awanturnika. Mężczyzna został obezwładniony, zatrzymany i przewieziony do komendy. Agresywny jastrzębianin trafił do policyjnego aresztu.

Jak się okazało, 32-latek od dłuższego czasu znęcał się fizycznie i psychiczne nad najbliższymi. Używał wobec mundurowych wulgaryzmów oraz groził pobiciem, próbując wywierać wpływ. Toczy się już również przeciwko niemu postępowanie za przemoc stosowaną wobec najbliższych.

Oprawca usłyszał zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za przestępstwa, których się dopuścił, grozi mu kara do 10 lat więzienia.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

Komentarze wyłączone