Piątek, 02 grudnia 202202/12/2022

Tragiczny finał poszukiwań 21-latki. Zwłoki kobiety odnaleziono w lesie

Tragicznie zakończyły się trwające od blisko tygodnia poszukiwania 21-latki z Siemianowic Śląskich. Zwłoki młodej kobiety odnaleziono w lesie w Katowicach. Do sprawy zatrzymano jej partnera.

Młoda kobieta zaginęła w sobotę 5 grudnia. Po kłótni ze swoim partnerem opuściła miejsce zamieszkania w Siemianowicach Śląskich, a następnie miała zadzwonić do znajomego z prośbą, by po nią przyjechał i udzielił jej schronienia. Gdy mężczyzna zjawił się w umówionym miejscu 21-latki już tam nie było. Rozpoczęły się poszukiwania zaginionej.

9 grudnia na ul. Cmentarnej w Katowicach przypadkowy świadek zauważył spalone auto, które jak się okazało należało do kobiety.

W nocy z czwartku na piątek na zalesionych nieużytkach w Katowicach śledczy z komendy wojewódzkiej odnaleźli zwłoki 21-latki. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji, która ma wskazać bezpośrednią przyczynę zgonu.

Policja zatrzymała do sprawy 32-letniego partnera kobiety. Według śledczych to on mógł przyczynić się do śmierci 21-latki. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tragedii.

(fot. Policja)


Komentarze wyłączone