Środa, 10 sierpnia 202210/08/2022

Matka obcięła palec 4-letniemu synowi. Kobieta była pijana

Do dramatycznego wypadku doszło we wsi Dobropole Pyrzyckie w woj. zachodniopomorskim. Kobieta obcięła palec swojemu 4-letniemu synowi. Jak się okazało, była pod wpływem alkoholu.

W nocy z czwartku na piątek w jednym z domów w miejscowości Dobropole Pyrzyckie doszło do wypadku z udziałem 4-letniego chłopca. Jak wynika ze wstępnych informacji, dziecko przytrzasnęło sobie palec tapczanem. Matka chłopca nie mogąc uwolnić ręki syna, miała sięgnąć po nożyczki i obciąć palec 4-latkowi. Ranny chłopczyk trafił do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie.

– Badanie trzeźwości matki wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w jej organizmie – przekazał podkom. Krzysztof Wojsznarowicz, oficer prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie.

 Według ustaleń „Głosu Szczecińskiego” w chwili wypadku w domu miała trwać libacja alkoholowa; matka chłopca bawiła się razem ze swoimi sąsiadami.

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie mające na celu wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Zostały już powiadomione wszystkie odpowiednie instytucje.

(fot. ilustracyjne pixabay.com)

Komentarze wyłączone