Piątek, 09 grudnia 202209/12/2022

15-latek zabrał z domu dwie butelki mocnego alkoholu i ślad po nim zaginął. Ubłoconego, zataczającego się chłopca znaleźli policjanci

Niebezpieczna sytuacja spowodowana młodzieńczym wybrykiem miała miejsce Gliwicach. Policjanci odnaleźli kompletnie pijanego 15-latka, który postanowił napić się wraz z kolegą mocnego trunku.

W miniony wtorek po godzinie 20.30 mundurowi z otrzymali informację o dwóch 15-letnich chłopcach, z których jeden, bez wiedzy rodziców, zabrał dwie butelki mocnego alkoholu i wspólnie z kolegą delektował się trunkiem. Wieczorem jeden z nastolatków trafił do domu, a po drugim ślad zaginął.

Rodzina, nie radząc sobie z poszukiwaniami powiadomiła o zdarzeniu policjantów, którzy rozpoczęli walkę z czasem. Natychmiast przeszukano dzielnicę, wezwano posiłki z innych komisariatów.

Po kilkudziesięciu minutach, w rejonie ul. Elsnera w dzielnicy Żerniki w Gliwicach, dzielnicowi spostrzegli ubłoconego, zataczającego się chłopca. Przez policyjny radiotelefon podano komunikat o znalezieniu dziecka.

Młody człowiek został przebadany przez lekarza, po czym trafił pod opiekę rodziców. 

(fot. KMP Gliwice, źródło KMP Gliwice)

Komentarze wyłączone