Środa, 04 października 202304/10/2023

Zmarł kierowca forda ciężko ranny w wypadku na DK43 (zdjęcia)

Lekarzom nie udało się uratować życia 32-letniego kierowcy forda, który w ciężkim stanie trafił do szpitala po zderzeniu z ciężarówką. Do tragedii doszło wczoraj rano na DK43 w Opatowie w woj. śląskim.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 32-letni kierujący samochodem osobowym marki Ford, jadąc w kierunku Wielunia, na prostym odcinku drogi, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia czołowego z jadącym w kierunku Częstochowy ciężarowym volvo. W wyniku zderzenia ford zjechał na prawe pobocze drogi, uderzając w drzewo.

32-letni kierowca auta osobowego, mieszkaniec gminy Krzepice w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Volvo kierował 56-letni mieszkaniec powiatu tarnobrzeskiego, który nie odniósł żadnych obrażeń. W chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora, pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu.

(fot. KPP Kłobuck, źródło KPP Kłobuck)

Komentarze wyłączone