Piątek, 22 stycznia 202122/01/2021

Po zderzeniu dwóch pojazdów jeden zapalił się. Dwie osoby nie żyją AKTUALIZACJA (zdjęcia)

Dwie osoby nie żyją, a dwie zostały ranne w zderzeniu dwóch pojazdów osobowych w miejscowości Blizne w woj. podkarpackim. Do wypadku doszło przed remizą OSP lokalnej straży pożarnej.

W niedzielę przed godziną 5 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych w miejscowości Blizne w woj. podkarpackim. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Po przybyciu pierwszych zastępów straży na miejsce wypadku okazało się, że jeden z pojazdów objęty był ogniem. Po ugaszeniu pożaru strażacy przystąpili do ewakuacji poszkodowanych z rozbitych pojazdów przy użyciu narzędzi hydraulicznych.

W zdarzeniu udział brały cztery osoby, w wyniku odniesionych obrażeń dwie z nich zginęły na miejscu wypadku. Pozostałe dwie z obrażeniami ciała trafiły do szpitali. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

AKTUALIZACJA

Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący hondą, 22-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą. 22-latek jechał sam, natomiast skodą podróżowało trzy osoby – 60-letni mieszkaniec powiatu leskiego i dwie pasażerki, w wieku 54 i 23 lat.

W wyniku zderzenia się pojazdów na miejscu zginął kierowca skody. Do szpitala trafiły dwie pasażerki skody i kierowca hondy. Niestety pomimo wysiłków lekarzy, życia 54-letniej kobiety nie udało się uratować.

(fot. OSP w Bliznem, Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkarpacka)

Komentarze wyłączone