Poniedziałek, 08 sierpnia 202208/08/2022

Wyszła na spacer z psem i ślad po niej zaginął. Kto widział 24-latkę? AKTUALIZACJA

Trwają intensywne poszukiwania 24-letniej mieszkanki Gdańska, która w poniedziałek późnym wieczorem wyszła na spacer z psem i zaginęła. Kobieta do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wczoraj o godzinie 11 policjanci z Komisariatu we Wrzeszczu zostali powiadomieni przez rodzinę o zaginięciu 24-letniej mieszkanki Gdańska. Kobieta dnia 28 grudnia około godziny 23 wyszła z domu na spacer z psem (rasy buldog francuski) i do chwili obecnej nie powróciła do mieszkania.

Od momentu zgłoszenia zaginięcia 24-latki mundurowi prowadzą intensywne czynności poszukiwacze, w które zaangażowano funkcjonariuszy Komisariatu Wodnego Policji i funkcjonariuszy Straży Pożarnej. Policjanci sprawdzili m.in. miejsca, w których kobieta mogła przebywać, zabezpieczyli też zapis z monitoringu z okolic falochronu na końcu plaży w Brzeźnie. Tam kamery w dniu 29 grudnia między godziną 02:25 a 02:56 zarejestrowały zaginioną. Pies zaginionej został znaleziony przez przypadkową osobę.

Osoby, które posiadają informacje na temat zaginionej, w szczególności o jej miejscu pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu III Policji w Gdańsku przy ul. Białej tel: 47 741-15-22.

AKTUALIZACJA 31.12.2020

W czwartek 31 grudnia płetwonurkowie wyłowili z wody ciało kobiety. Trwają czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności śmierci 24-latki.

(fot. Policja Pomorska, źródło Policja Pomorska)

Komentarze wyłączone