Czwartek, 09 grudnia 202109/12/2021

Tragiczny bilans wypadku pod Krosnem Odrzańskim. Zmarła druga osoba, to 20-letni kierowca (zdjęcia)

Dwie ofiary śmiertelne to bilans wypadku, do którego doszło w Nowy Rok pod Krosnem Odrzańskim w woj. lubuskim. Samochód wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Zginęło dwóch młodych mężczyzn.

Do tragedii doszło w Nowy Rok, na drodze między miejscowościami Czarnowo a Sarbia w woj. lubuskim. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 20-letni kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Golf, na łuku drogi z niewyjaśnionych przyczyn wpadł w poślizg, po czym zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

Autem podróżowało trzech młodych mężczyzn. W wyniku zdarzenia poszkodowani zostali zakleszczeni w rozbitym pojeździe. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali nieprzytomnego 20-letniego kierowcę oraz jednego z pasażerów w wieku 18 lat. Młodzi mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala w Zielonej Górze. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń drugi z pasażerów w wieku 27 lat, poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pionu kryminalnego wraz z technikiem kryminalistyki przy udziale prokuratora prowadzili na miejscu czynności procesowe, a także zabezpieczali wszelkie ślady, które pomogą ustalić okoliczności tego tragicznego wypadku.

W godzinach wieczornych, na skutek odniesionych obrażeń, zmarł przebywający w szpitalu 20-letni kierowca.

(fot. KPP w Krośnie Odrzańskim, źródło KPP w Krośnie Odrzańskim)

Komentarze wyłączone