Poniedziałek, 12 kwietnia 202112/04/2021

Odnaleziono ciało 27-letniego Wojciecha P. Był podejrzewany o zabójstwo 25-letniej matki swojego dziecka

W środę, w kompleksie leśnym w woj. dolnośląskim odnaleziono ciało 27-letniego Wojciecha P., który był poszukiwany do sprawy zabójstwa swojej 25-letniej partnerki. Jak przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze- mężczyzna najprawdopodobniej odebrał sobie życie przez powieszenie się.

W nocy z 2 na 3 stycznia policjanci otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonej rodziny, która nie mogła się skontaktować z 25-latką. Funkcjonariusze weszli siłą do jej mieszkania w Sieniawie Żarskiej koło Żar w woj. lubuskim.

Zwłoki młodej kobiety z raną kłutą szyi znaleziono w łazience. Przyczyną zgonu kobiety było wykrwawienie – wyjaśnia prokurator.

Śledczy od razu o zbrodnię zaczęli podejrzewać 27-letniego partnera denatki. Rozpoczęła się policyjna obława. Wówczas brano pod uwagę, że mężczyzna może chcieć przekroczyć granicę i ukryć się na terenie Niemiec. O sprawie została powiadomiona także straż graniczna i policja w Niemczech.

W środę ciało 27-letniego Wojciecha P. podejrzewanego o zamordowanie matki swojego dziecka, znaleziono w kompleksie leśnym w woj. dolnośląskim. Informację tę potwierdził prokurator Zbigniew Fąfera, rzecznik zielonogórskiej prokuratury okręgowej. 27-latek prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

Z nieoficjalnych informacji, wynika, że mężczyzna pozostawił list, w którym przyznaje się do zabójstwa 25-latki. Syn pary trafił pod opiekę rodziców zamordowanej kobiety.

(fot. Policja)

Komentarze wyłączone