Niedziela, 16 stycznia 202216/01/2022

Śmiertelny wypadek pod Jarocinem. Nie żyje jedna osoba, trzy są ranne (zdjęcia)

W niedzielę po południu doszło do tragicznego w skutkach wypadku na trasie Żerków – Chrzan w woj. wielkopolskim. Śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a trzy zostały ranne.

Około godziny 13.20 policjanci z Jarocina otrzymali zgłoszenie o wypadku na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Żerków i Chrzan. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 62-letni mieszkaniec gminy Żerków, kierujący samochodem marki Mercedes z nieustalonych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z samochodem marki Kia.

W wyniku zderzenia mercedes wypadł z drogi, uderzył w przydrożne drzewo, a następnie zatrzymał się na pobliskim polu. Niestety, pomimo reanimacji, życia 62-letniego mieszkańca gminy Żerków nie udało się uratować.

Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR. Do szpitala trafiły trzy osoby podróżujące pojazdem marki Kia, wśród nich jest dziecko.

Droga powiatowa pomiędzy Chrzanem, a Żerkowem byłe zablokowana ponad trzy godziny. Policjanci będą ustalać przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

(fot. Jarocin 112 – Ratownictwo Powiatu Jarocińskiego)

Komentarze wyłączone