Niedziela, 13 czerwca 202113/06/2021

Wypadek z udziałem wojskowego rosomaka. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Dzisiaj rano policjanci interweniowali na miejscu nietypowego wypadku, do którego doszło na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Okazało się, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu, był wojskowy rosomak. W wypadku ranna została jedna osoba.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6, na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Przybyli na miejsce policjanci byli dość zdziwieni, gdy zobaczyli, że jednym z pojazdów biorących udział w zdarzeniu jest wojskowy rosomak. Jak wstępnie ustalili, kierujący kią, 60-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc w kierunku Ronda Kuronia, nie zachował ostrożności i uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku medycznego pojazdu wojskowego.

W wyniku zdarzenia ranny został kierowca auta osobowego. Mężczyzna trafił do szpitala. Kierujący pojazdem wojskowym był trzeźwy.

Na miejscu pracowali policjanci ruchu drogowego. Zablokowany był prawy pas ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w kierunku Ronda Kuronia. O godz. 10.15 policjanci zakończyli czynności na miejscu zdarzenia i przywrócili płynność ruchu.

(fot. Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkarpacka)

Komentarze wyłączone