Sobota, 12 czerwca 202112/06/2021

Zwłoki mężczyzny na terenie pętli autobusowej. Kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia? (foto)

Policjanci z Olsztyna proszą o pomoc w ustaleniu tożsamość mężczyzny, którego ciało zostało znalezione kilka dni temu na terenie pętli autobusowej przy ul. Barcza w Olsztynie. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji.

W poniedziałek, 8 lutego olsztyńscy policjanci otrzymali informację o znalezieniu na terenie pętli autobusowej przy ul. Barcza ciała mężczyzny. Na miejscu pracował grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze przeprowadzili m.in. oględziny miejsca zdarzenia oraz ciała mężczyzny.

Wstępnie wykluczono udział osób trzecich mogących przyczynić się do śmierci mężczyzny.

Zmarły mężczyzna nie miał przy sobie żadnych rzeczy ani dokumentów, na podstawie których możliwe byłoby ustalenie jego tożsamości. Dane personalne ofiary nadal pozostają nieznane.

Rysopis: mężczyzna w wieku ok. 55 lat, około 190 cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, zarost na twarzy. Ubrany był w niebieskie spodnie jeansowe, brązową kurtkę i sweter.

Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna mógł przebywać również na terenie Gdańska, Tczewa, Bydgoszcz, Torunia lub Giżycka.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciu mężczyznę proszony jest o kontakt z olsztyńskimi poszukiwaczami. Informacje można przekazywać również osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod numerem alarmowym 112 lub skontaktować się bezpośrednio z osobą nadzorującą działania identyfikacyjne dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.

(fot. KMP Olsztyn, źródło KMP Olsztyn)

Komentarze wyłączone