Niedziela, 28 maja 202328/05/2023

Zderzenie auta osobowego i dwóch pojazdów ciężarowych. Trzy osoby ranne (zdjęcia)

W okolicy Dalni w woj. mazowieckim doszło do zderzenia trzech pojazdów. Ranne zostały dwie osoby. Droga w rejonie zdarzenia jest zablokowana.

W czwartek, przed godz. 5 rano, na drodze krajowej nr 7 w pobliżu Dalni doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów ciężarowych oraz osobowego audi.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 60-letni kierujący audi, mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego, jadąc w kierunku Warszawy wyprzedzał, w miejscu objętym zakazem, samochód ciężarowy volvo. W trakcie tego manewru, kierujący audi uderzył w jadący z naprzeciwka samochód ciężarowy marki Renault, kierowany przez 47-letniego obywatela Ukrainy, a następnie w wyprzedzane ciężarowe volvo.

Kierowca audi, wraz z 60-letnią pasażerką oraz kierujący ciężarowym renault zostali przewiezieni do szpitala w Mławie. Pracujący na miejscu wypadku policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującemu audi prawo jazdy.

Do kolejnego wypadku doszło o godzinie 5.30 na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej w Mławie z krajową siódemką. Jak wynika z ustaleń policjantów na miejscu zdarzenia, kierujący oplem 28-letni mieszkaniec pow. mławskiego, jadąc w kierunku Mławy, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków ruchu i nie zdołał zatrzymać się przed skrzyżowaniem, na czerwonym świetle. Wjeżdżając na skrzyżowanie zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem marki BMW, które wypadło z drogi do rowu. Kierujący BMW, 35-letni mieszkaniec Olsztyna oraz pasażer, zostali przewiezieni do szpitali. Pogotowie ratunkowe zabrało także rannego pasażera opla. Patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującemu oplem prawo jazdy.

(fot. Policja Mława, źródło Policja Mława)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone