Sobota, 12 czerwca 202112/06/2021

Ukradł obrączkę koledze z pracy. „Nie wiem dlaczego to zrobiłem” (foto)

34-latek w jednym z zakładów pracy włamał się do szafki swojego kolegi i ukradł mu obrączkę. Poszkodowany wycenił wartość straty na kwotę 1200 zł. „Nie wiem dlaczego to zrobiłem, teraz bardzo tego żałuję”- tłumaczył 34-latek.

17 lutego do węgorzewskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że ktoś ukradł mu obrączkę. 36-latek oświadczył, że kiedy przyszedł do pracy, to zostawił obrączkę w swojej szafce ubraniowej. Następnie, kiedy po pracy szykował się do domu zauważył, że zamek w jego szafce jest podważony, a w środku brakuje obrączki. Poszkodowany wycenił wartość skradzionego mienia na kwotę 1200 zł.

Policjanci wydziału kryminalnego wykonując czynności w tej sprawie ustalili osobę, która mogła mieć związek z tym zdarzeniem.  Podejrzenia funkcjonariuszy potwierdziły się. W czwartek 18 lutego 34-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem.

Mieszkaniec Węgorzewa przyznał się do zarzucanego mu czynu. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć dlaczego to zrobił. Skradziona obrączka trafiła już do właściciela. Za kradzież z włamaniem 34-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Warmińsko-Mazurska, źródło Policja Warmińsko-Mazurska)

Komentarze wyłączone