Niedziela, 04 czerwca 202304/06/2023

Wjechał w wózek z dzieckiem, nie żyje kilkunastomiesięczna dziewczynka. Policjanci poszukują kierowcy tego pojazdu (foto)

Wczoraj w Przęsławicach doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci poszukują kierowcy białego suva.

Wczoraj około godz. 18.00 w miejscowości Przęsławice na drodze wojewódzkiej nr 575 doszło do tragicznego wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca białego suva potrącił wózek z kilkunastomiesięcznym dzieckiem prowadzony przez rodzica. Niestety, pomimo podjętej reanimacji dziewczynka zmarła. Kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia.  

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z wideorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Mundurowi ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności i zabezpieczają ślady.

(fot. Policja Sochaczew, źródło Policja Sochaczew)

4 komentarze

  1. Mam nadzieję, że już sobie dynda a sznurze gdzieś w lesie…

  2. niech jarek sobie tak *** ***** ***

  3. Zgłoś się lepiej sam na policję bo jak cię ludzie dopadną to zde..niesz w kilka minut. I tego ci życzę zebys z…chł w mękach.

  4. Kolejny rodzić jak święta krowa przez jezdnię idzie…. No tak bo 2t samochodowi jest się łatwiej zatrzymać niż pieszym rozejrzeć..,…