Niedziela, 26 maja 202426/05/2024

Wjechała na czerwonym, doprowadziła do zderzenia i straciła prawo jazdy. Zobacz nagranie (wideo)

Z prawem jazdy pożegnała się kierująca osobowym fordem, która zignorowała czerwone światło i zderzyła się z prawidłowo jadącym oplem. Moment kolizji zarejestrował miejski monitoring.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 21:20 w rejonie skrzyżowania ulicy Sikorskiego z ul. Pstrowskiego w Olsztynie. Mimo groźnej sytuacji na szczęście w tym zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Skończyło się na uszkodzeniu samochodów i urządzeń drogowych.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili, że przyczyną zdarzenia było niezastosowanie się do sygnalizacji świetlnej 30-letniej kierującej osobowym forda. Kobieta jadąc ul. Sikorskiego w kierunku ul. Obiegowej zderzyła się z prawidłowo jadącym kierowcą opla.

Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmach uczestników zdarzenia. Policjanci zatrzymali 30-latce uprawnienia do kierowania i sporządzili stosowną dokumentację, która razem z wnioskiem o zatrzymanie uprawnień do kierowania przesłana zostanie do sądu, który zdecyduje o dalszym losie kobiety.

(fot. wideo Policja Olsztyn, źródło Policja Warmińsko-Mazurska)

Komentarze wyłączone