Środa, 31 maja 202331/05/2023

Tragiczny wypadek na Śląsku, nie żyje pasażer motoroweru. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia (zdjęcia)

W sobotę wieczorem w Jastrzębiu-Zdroju doszło do zderzenia samochodu osobowego z motorowerem. Pasażer jednośladu zginął na miejscu. Sprawca poruszający się autem marki Jeep uciekł z miejsca wypadku. Dzisiaj mężczyzna zgłosił się na policję.

W sobotę po godzinie 19.00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na ulicy Armii Krajowej w Jastrzębiu-Zdroju. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący samochodem marki Jeep z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadącego motorowerzystę.

W wyniku zderzenia 52-letni pasażer jednośladu poniósł śmierć na miejscu, a 29-letni kierujący został przewieziony do szpitala. Kierowca jeepa oddalił się z miejsca zdarzenia. Pojazd jeszcze tej samej nocy został odnaleziony i zabezpieczony na terenie powiatu wodzisławskiego. Sprawca od soboty ukrywał się przed organami ścigania.

Dzisiaj, poszukiwany 44-letni mężczyzna wraz z adwokatem zgłosił się do jastrzębskiej jednostki. Czynności ze sprawcą zdarzenia trwają.

(fot. KMP Jastrzębie-Zdrój, źródło KMP Jastrzębie-Zdrój)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone