Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Czołowe zderzenie samochodu osobowego z cysterną. Nie żyje młoda kobieta (zdjęcia)

W piątek po południu na drodze wojewódzkiej nr 114 pod Policami w woj. zachodniopomorskim doszło zderzenia samochodu osobowego z cysterną. W wyniku wypadku, śmierć na miejscu poniosła młoda kobieta.

Ok. godz. 13.45 do służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku na drodze wojewódzkiej nr 114 w pobliżu miejscowości Trzeszczyn. Doszło tam do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Mercedes z ciężarówką.

Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, śmierć na miejscu poniosła młoda kobieta kierująca autem osobowym. Kierowca ciężarówki został ranny.

– Działania ratownicze polegały na likwidacji wycieku paliwa z uszkodzonego zbiornika ciężarówki oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Obecnie droga na danym odcinku jest całkowicie zablokowana – informuje KP PSP w Policach.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy z JRG Police, dwa zastępy z Zakładowej Straży Pożarnej Grupa Azoty POLICE, śmigłowiec LPR, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Okoliczności tej tragedii są ustalane pod nadzorem prokuratora.

(fot. PSP Police)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone