Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Zmumifikowane zwłoki mężczyzny. Policja prosi o pomoc w identyfikacji (zdjęcia)

Policjanci z Przemyśla w woj. podkarpackim zwracają się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego częściowo zmumifikowane zwłoki zostały ujawnione 13 kwietnia br. w miejscowości Medyka, na stacji przeładunkowej PKP.

13 kwietnia 2021 r. pracownicy, którzy wykonywali koszenie trawy wzdłuż ogrodzenia stacji przeładunkowej PKP w Medyce, ujawnili częściowo zmumifikowane zwłoki mężczyzny. Ze względu na znaczny rozkład ciała lekarz patomorfolog nie był w stanie określić przypuszczalnego wieku mężczyzny ani czasu zgonu. Mógł to być okres letni lub jesienny 2020 roku.

Rysopis: wzrost około 175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy w kolorze ciemny blond.

Znaki szczególne: Denat posiadał na lewym ramieniu podłużną bliznę długości około 12 cm, ma także widoczne ubytki w uzębieniu: górna szczęka brak jedynki po prawej stronie i widoczny uszczerbek lewej jedynki, brak szóstki, siódemki po stronie prawej górnej szczęki. Dolna szczęka: brak siódemki.

W odległości kilku metrów od ujawnionych zwłok znaleziono ubrania najprawdopodobniej należące do denata:

  • czarne długie spodnie typu bojówki;
  • czarna koszulka z krótkim rękawem XL w białe, cienkie poprzeczne paski. Na środku koszulki u góry logo firmy „Nike”. Z tyłu koszulki metka z napisem i logo „Nike”;
  • buty sportowe typu adidas koloru czarnego z niebieskimi wykończeniami i dodatkami na dwa rzepy w rozmiarze 43, z napisem na języku i wkładce wewnętrznej „sport”;
  • skarpety długie koloru szarego z napisem „work”;
  • pasek do spodni w kolorze ciemny brąz z klamrą, wewnątrz paska napis „Made in Italy”.

Ponadto denat posiadał na sobie jedynie ciemne bokserki z napisem „seven lemons”.

Wykonane do tej chwili czynności nie doprowadziły do ustalenie jego tożsamości.

Osoby, które rozpoznały rzeczy mężczyzny lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu – tel: 47 823 33 10, 47 823 36 83 lub nr alarmowy 112.

(fot. Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkarpacka)

Komentarze wyłączone