Wtorek, 11 maja 202111/05/2021

Poważny wypadek na Pomorzu. Dwie osoby ranne, w akcji śmigłowiec LPR (zdjęcia, wideo)

Do poważnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 55, na trasie Kwidzyn – Sztum w woj. pomorskim. Auto, którym podróżowały trzy młode osoby uderzyło w drzewo.

W poniedziałek, 3 maja przed godz. 20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Sztumska Wieś, w gminie Sztum.

Jak ustalili policjanci, 19-letni kierujący audi, na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w drzewo. Autem oprócz kierowcy podróżowało dwóch pasażerów.

18-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego, z poważnymi obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gdańsku. 20-letnia pasażerka, mieszkanka powiatu elbląskiego została przewieziona do szpitala w Sztumie. Kierujący samochodem, mieszkaniec powiatu sztumskiego był trzeźwy.

Okoliczności zdarzenia i dokładny jego przebieg ustalają policjanci z KPP Sztumie. Ruch w rejonie wypadku obecnie odbywa się wahadłowo.

(fot. OSP w Postolinie, źródło Policja Pomorska)

ZOBACZ TAKŻE

1 komentarz

  1. i.. znow drzewo! drzew azabijaja drzewa nie daja szans ! jest tyle miejsc na drzewa a oni przy szosie komu to sluzy? chyba diabłu- ludzie zastanowcie sie jak b , duzo ludzi ginie przez drzewa czyw arto? zdanie sie zwykle zmienia gdy zginie ktos z bliskich na drzewie!!ktore tam wcale nie musi byc!!!!! człowiek jest cenniejszy niz zasrane drzewo tyle nieuzytkow gdzie moga rosnac drzewa!to jest po prostu chore – gdzie naukowcy gdzie badania wuyliczenia statystyki lacznie z.. czy gdyby nie drzewo osoby podruzujace by przyzyły!!