Sobota, 04 grudnia 202104/12/2021

Auto dachowało i uderzyło w budynek. 20-latek nie miał zapiętych pasów, walczy o życie (foto)

Do poważnego wypadku doszło na drodze krajowej nr 30 w miejscowości Pasiecznik w woj. dolnośląskim. Kierujący samochodem marki Peugeot zjechał z trasy, w wyniku czego pojazd uderzył w drzewo, a następnie dachował i zatrzymał się na ścianie budynku. 20-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci mężczyzna nie miał zapiętych pasów.

Wczoraj przed godziną 18.00 do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 30 w miejscowości Pasiecznik.

– Na miejscu policjanci ustalili, że 20-letni kierujący pojazdem marki Renault, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przydrożne drzewo, a następnie dachował i uderzył pojazdem w ścianę budynku – przekazała sierż. Olga Łukaszewicz z KPP Lwówku Śląskim.

Według wstępnych ustaleń policjantów, 20- kierujący nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala. Więcej szczęścia miał 19- letni pasażer, który stosował pasy i doznał lekkich obrażeń nie zagrażających jego życiu.

(fot. KPP Lwówek Śląski)

Komentarze wyłączone