Sobota, 04 lutego 202304/02/2023

Volkswagen uderzył bokiem w drzewo. Kierowca zginął na miejscu (zdjęcia)

W miejscowości Krzyżowice na Dolnym Śląsku samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył bokiem w drzewo. Mimo podjętej reanimacji śmierć na miejscu poniósł kierowca volkswagena.

W piątek w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Krzyżowice na terenie gminy Kobierzyce. Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, straż pożarną oraz policję.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący osobowym volkswagenem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał z drogi i uderzył bokiem w przydrożne drzewo.

Niestety, mimo podjętej reanimacji, śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem. Pasażer volkswagena w stanie niezagrażającym życiu został przetransportowany do szpitala.

Przez kilka godzin swoje czynności na miejscu prowadzili policjanci ogniwa wypadkowego, grupa dochodzeniowo-śledcza, obecny był również prokurator. Funkcjonariusze zabezpieczali ślady, które umożliwią odtworzenie przebiegu wypadku oraz ustalenie przyczyny tego tragicznego zdarzenia.

(fot. KMP Wrocław, źródło KMP Wrocław)

ZOBACZ TAKŻE

2 komentarze

  1. drzewa przy drogach nie daj szans na pomylke czy zjechanie do rowu gdy ciezarowka pedzi na ciebie lub samochod w poslizgu!

  2. Tak drzewa to pewna smierc