Piątek, 27 stycznia 202327/01/2023

Uprawiał marihuanę w… pralce (zdjęcia)

W duże zdumienie wprawił policjantów 37-latek, który uprawiał marihuanę w… starej pralce. „Był tam wentylator, lampy i ekrany foliowe”.

Do zatrzymania doszło w ubiegłym tygodniu w jednej z miejscowości w gminie Dobre w woj. kujawsko-pomorskim. Kryminalni ustalili miejsce, gdzie mogą być narkotyki.  

Podczas przeszukania w garażu na terenie posesji, w której mieszkał 37-latek, policjanci natrafili na doniczki z krzewami konopi indyjskich. Rośliny ukryte były w pralce automatycznej, którą wyposażono w urządzenia do uprawy konopi.

– Był tam wentylator, lampy i ekrany foliowe. Wewnątrz były krzewy marihuany w różnej fazie wzrostu. Oprócz tego, kryminalni zabezpieczyli blisko 2 g suszu roślinnego, który po wstępnym badaniu, okazał się być marihuaną – przekazał asp. szt. Marcin Krasucki z KPP w Radziejowie.

Policjanci zabezpieczyli ujawnione środki odurzające, oraz sprzęt służący do ich wytworzenia. Mężczyzna usłyszał zarzuty uprawy krzewów konopi indyjskich oraz posiadania narkotyków. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

(fot. KPP w Radziejowie, źródło KPP w Radziejowie)

Komentarze wyłączone