Sobota, 04 lutego 202304/02/2023

Renault zmiażdżony po czołowym zderzeniu z ciężarówką. Nie żyje dwóch mężczyzn (foto)

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Kondrajec Szlachecki w woj. mazowieckim. Samochód osobowy zderzył się tam z ciężarówką.

Do tragedii doszło w środę 9 czerwca ok. godz. 10:40 na remontowanym odcinku trasy krajowej nr 7 w miejscowości Kondrajec Szlachecki.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 20-letni kierujący samochodem osobowym marki Renault, jadąc w kierunku Gdańska z nieznanych na chwilę obecną przyczyn zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym marki Mercedes, po czym wpadł do przydrożnego rowu.

Autem osobowym oprócz kierowcy podróżował także 49-letni pasażer. Niestety, podjęta przez zespoły ratownictwa medycznego i LPR reanimacja obu mężczyzn nie powiodła się. 20-letni kierowca i 49-letni pasażer zginęli na miejscu.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia czynności prowadzili policjanci i prokurator. Trasa przez kilka godzin była nieprzejezdna. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tragedii pod nadzorem prokuratora.

(fot. GITD, źródło KPP w Ciechanowie)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone