Wtorek, 09 sierpnia 202209/08/2022

Przewróciła się na hulajnodze. 19-latka była kompletnie pijana, trafiła do szpitala (wideo)

Kompletnie pijana 19-latka postanowiła przewieźć hulajnogą o dwa lata straszą koleżankę. W pewnym momencie straciła równowagę i przewróciła pojazd. Moment zdarzenia zarejestrował monitoring.

Do niebezpiecznej sytuacji z udziałem 19-latki kierującej hulajnogą doszło w ubiegły czwartek 15 lipca po godzinie 2 w nocy w rejonie skrzyżowania ul. Pstrowskiego z ul. Sikorskiego w Olsztynie. Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące kolizji drogowej z udziałem jednośladu, w którym udział brały dwie kobiety.

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że w chwili zdarzenia hulajnogą poruszały się dwie kobiety w wieku 19 i 21 lat. Za kierownicą stała kompletnie pijana 19-latka, która nie była w stanie dmuchnąć w policyjny alkomat, dlatego mundurowi zlecili pobranie krwi do analizy pod kątem zbadania stężenia alkoholu w organizmie młodej kobiety.

Ostatecznie, 19-latka przewieziona została na obserwację do szpitala. Na szczęście nie odniosła ona poważnych obrażeń i skończyło się na ogólnych potłuczeniach.

Już wkrótce 19-latka odpowie za kierowanie hulajnoga elektryczną w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie kolizji drogowej.

(fot. wideo KMP Olsztyn, źródło KMP Olsztyn)

Jeden komentarz

  1. W Olsztynie Pstrowski wiecznie żywy.