Czwartek, 05 sierpnia 202105/08/2021

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Jedna osoba zginęła po zderzeniu czterech aut (zdjęcia)

Na drodze wojewódzkiej nr 875 w Świerczowie w woj. podkarpackim doszło do zderzenia czterech pojazdów, w wyniku czego dwie osoby zostały ranne i trafiały do szpitala. Niestety życia jednej z nich nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 13, na drodze wojewódzkiej nr 875 w Świerczowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 72-letni kierujący audi, jadący w kierunku Kolbuszowej zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku Mielca oplem astrą, a następnie z lexusem. W wyniku zderzenia opel astra uderzył jeszcze w jadącego w kierunku Kolbuszowej opla insignię.

W wyniki zdarzenia ranna została 30-letnia kobieta, kierująca oplem astrą i 70-letnia pasażerka audi. Obie poszkodowane przetransportowano do szpitala. Niestety życia starszej z kobiet nie udało się uratować.

Policjanci ustalili, że wszyscy uczestnicy byli trzeźwi. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie przyczyn i okoliczności wypadku.

(fot. Policja Podkarpacka, źródło Policja Podkarpacka)

Komentarze wyłączone