Czwartek, 05 sierpnia 202105/08/2021

Koszmarny wypadek w Wielkopolsce. Nie żyje 6-letnie dziecko (zdjęcia)

6-letnie dziecko zginęło w tragicznym wypadku, do którego doszło w środę po południu na drodze krajowej nr 11 w woj. wielkopolskim.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w środę ok. godz. 14.20 na 222. kilometrze drogi krajowej nr 11 w okolicy miejscowości Sokołowo Budzyńskie. W wypadku brały łącznie trzy pojazdy – jedna ciężarówka i dwa samochody osobowe.

Jak ustalili wstępnie policjanci, kierujący samochodem osobowym marki Opel z nieznanych na tę chwilę przyczyn, jadąc w kierunku Poznania, na prostym odcinku drogi, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym z przeciwka samochodem ciężarowym. Za oplem jechał kolejny samochód osobowy marki ford, którego kierujący widząc zdarzenie, zjechał do rowu, aby uniknąć zderzenia.

Oplem podróżowały trzy osoby: mężczyzna, kobieta i 6-letnie dziecko. Niestety, mimo podjętej reanimacji, życia dziecka nie udało się uratować. Rodzinie dziecka została zapewniona opieka psychologa. Pozostali uczestniczy zdarzenia nie zostali ranni.

Dokładne okoliczności tej tragedii ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

(fot. PSP Chodzież)

Komentarze wyłączone