Niedziela, 28 maja 202328/05/2023

Seat uderzył w kilka drzew. 28-letniego kierowcy nie udało się uratować (foto)

Na drodze wojewódzkiej nr 239 w miejscowości Belno w woj. kujawsko-pomorskim doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego zginął 28-letni mężczyzna.

W niedzielę ok godz. 06.30 policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Belno w powiecie świeckim. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 28-letni kierujący seatem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i za łukiem drogi stracił panowanie nad pojazdem, w  wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w drzewo, a następnie wrócił na swój pas ruchu, po czym uderzył w kolejne drzewo.

W wyniku zdarzenia 28-letni kierowca i 20-letnia pasażerka z obrażeniami przewiezieni zostali do szpitala. Niestety, mimo wysiłków lekarzy 28-letni mężczyzna zmarł.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady. Śledztwo prowadzone w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora, wyjaśni okoliczności i przyczyny wypadku.

(fot. Policja Kujawsko-Pomorska, źródło Policja Kujawsko-Pomorska)

Jeden komentarz

  1. Dyrdymałko 112 (słownie: sto dwunasty)

    Jak tylko dwa drzewa zaliczył, to zdecydowanie za wolno jechał…
    A policja niech ustali, które z drzew bardziej zdecydowanie przyczyniło się do nieszczęście, żeby było wiadomo, gdzie przytwierdzić logo pewnej firmy, a gdzie zapalić świeczkę…