Sobota, 23 października 202123/10/2021

Sześć osób rannych po zderzeniu trzech pojazdów pod Ostrołęką (foto)

Sześć osób trafiło do szpitala, po wypadku z udziałem trzech pojazdów na drodze krajowej nr 53, w miejscowości Wach, pod Ostrołęką, w woj. mazowieckim.

W czwartek po południu służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem trzech samochodów, do którego doszło na drodze krajowej nr 53 w miejscowości Wach. Na miejscu interweniowała policja, zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz śmigłowiec LPR.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni kierujący samochodem osobowym marki Volvo, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas, a następnie zderzył się z citroenem oraz BMW.

W wyniku zderzenia citroen zjechał na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu.

Autem tym podróżowała 53-letnia kobieta, wraz z 3-miesięcznym dzieckiem, 25-letnią kobieta, a także małżeństwem w wieku 79 i 72 lat.

Kierowca volvo został zakleszczony w aucie. Strażacy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali poszkodowanego.

Łącznie w wypadku rannych zostało 6 osób. Do szpitala przetransportowano wszystkich podróżujących citroenem oraz kierowcę volvo.

Jak ustalili policjanci, volvo nie posiadało ważnych badań technicznych. Od kierowcy z uwagi na jego stan zdrowia została pobrana krew do badań. Pozostali kierowcy zostali zbadani na miejscu – byli trzeźwi.

(fot. Policja Mazowsze, źródło Policja Mazowsze)

Komentarze wyłączone