Piątek, 12 sierpnia 202212/08/2022

Śmiertelnie potrącił pracownika służby drogowej i uciekł. Szuka go policja ZDJĘCIA

Policjanci z Polkowic na Dolnym Śląsku prowadzą intensywne poszukiwania sprawcy śmiertelnego potrącenia pracownika służby drogowej. Funkcjonariusze opublikowali portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 12 na drodze wojewódzkiej nr 331 (wyjazd na Chocianów), gdzie kierujący samochodem marki Audi Q7 podczas wyprzedzania kierującego maszyną do rekultywacji poboczy drogowych zjechał na lewą część jezdni, gdzie potrącił pracownika kierującego ruchem drogowym w związku z prowadzonymi robotami drogowymi.

Następnie sprawca uderzył autem w przydrożne drzewo, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Polkowiccy policjanci ustalili, że pojazd, którym poruszał się sprawca pochodzi z kradzieży, jaka miała miejsce na terenie Niemiec.

Policyjni sporządzili portret pamięciowy sprawcy śmiertelnego wypadku.

– Osoby, które rozpoznają widniejącego na nim mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości bądź miejsca przebywania, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach pod nr tel. 47 874 72 00 (całodobowo), bądź pod nr alarmowym 112 (również całodobowo) – apeluje mł.asp. Przemysław Rybikowski Oficer Prasowy KPP w Polkowicach.


(fot. KPP Polkowice, źródło KPP Polkowice)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone