Niedziela, 24 września 202324/09/2023

Pobił 10-letnią córkę i siłą ogolił jej głowę. Wszystko przez złą ocenę w dzienniku FOTO

W miejscowości Soligorsk na Białorusi ojciec pobił swoją 10-letnią córkę i siłą ogolił jej głowę. Agresję u mężczyzny wywołała niska ocena w dzienniczku szkolnym dziewczynki.

O zdarzeniu poinformował Oddział Spraw Wewnętrznych Okręgu Soligorsk. Policjanci zostali poproszeni przez mieszkankę miasta o odwiedzenie lokatorów sąsiedniego mieszkania, z którego słychać wołanie dzieci o pomoc.

Mundurowym drzwi mieszkania otworzył ojciec dzieci, na którego dłoniach funkcjonariusze zauważyli ślady krwi.

Jak ustalili policjanci, ojciec po tym jak dowiedział się o złej ocenie, którą dostała jego 10-letnia córka, zaczął bić dziecko paskiem po całym ciele. Dziewczynka uciekła i zamknęła się w łazience, ale mężczyzna rozbił szybę, otworzył drzwi i dalej bił dziecko. Następnie obciął nożem część jej włosów, a resztę zaczął golić maszynką do strzyżenia, nie zatrzymując się mimo krzyków, płaczu i próśb dziewczynki. 

Zanim na miejsce przyjechała policja, prawie cała głowa 10-latki była ogolona. Wszystko to działo się na oczach najmłodszego dziecka, które było wtedy w domu.

Przeciwko mężczyźnie wszczęto sprawę karną za znęcanie się nad dzieckiem. Grozi mu do 5 lat więzienia. Wcześniej obywatel Soligorska był już sądzony za kradzież i niepłacenie alimentów.

(fot. Oddział Spraw Wewnętrznych Okręgu Soligorsk)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone