Poniedziałek, 27 czerwca 202227/06/2022

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce, nie żyje 48-latek. Mężczyzna nie miał prawa jazdy FOTO

Jedna osoba zginęła w tragicznym wypadku, do którego doszło w Piaskowie w woj. wielkopolskim. Auto osobowe uderzyło w drzewa i zatrzymało się na polu.

W minioną sobotę około godziny 20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Piaskowie.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 48-letni mieszkaniec gminy Kaźmierz, kierujący samochodem osobowym marki Mazda, zjechał na pobocze, następnie uderzył w drzewa, po czym przemieścił się na pole uprawne.

Kierujący w poważnym stanie został przetransportowany przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala. Niestety w wyniku doznanych obrażeń, mężczyzna zmarł.

Po sprawdzeniu kierującego w policyjnym systemie okazało się, że 48-latek nie posiadał prawa jazdy.

Z uwagi na stan mężczyzny nie było możliwości sprawdzenia czy kierujący był trzeźwy. 48-latkowi pobrano więc krew do badań. Wyniki będą znane wkrótce.

Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny, szkic miejsca zdarzenia oraz dokumentację fotograficzną niezbędne dla dalszego postępowania, w ramach którego będą wyjaśniane przyczyny wypadku.

(fot. KPP Szamotuły, źródło KPP Szamotuły)

Komentarze wyłączone