Pijany lekarz na SOR-ze w Złotowie. Interweniowała policja 09:07 07-06-2022

Po północy policjanci otrzymali zgłoszenie od pacjentki Szpitala Powiatowego im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, z którego wynikało, że jeden z lekarzy znajdujących się na SOR-ze może znajdować się pod wpływem alkoholu.
Policjanci niezwłocznie pojawili się na miejscu, a następnie przebadali lekarza alkomatem. Jak się okazało, 50-latek miał blisko promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna, w momencie pojawienia się mundurowych w placówce medycznej przebywał w pokoju lekarskim. Jak ustalono, nie udział pomocy medycznej zgłaszającej pacjentce.
Szczegółowe okoliczności tego zajścia będą ustalane pod nadzorem prokuratora. Śledczy będą wyjaśniać czy lekarz będący pod wpływem alkoholu przyjmował pacjentów, a także czy mógł ich narazić na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.
(fot. pixabay.com)
Kolejna kasta , która może więcej bo jej wolno …