Niedziela, 26 czerwca 202226/06/2022

Wstępne ustalenia policji po wypadku, w którym zginęło trzech mężczyzn ZDJĘCIA

Policjanci ustalili wstępnie przyczynę tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze pomiędzy Trzebielinem a Zielinem w woj. pomorskim. W zderzeniu auta osobowego z ciężarówką zginęły trzy osoby.

Wczoraj około godziny 18:00 dyżurny bytowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej 21 pomiędzy miejscowościami Trzebielino – Zielin. Na miejsce natychmiast udali się policjanci oraz służby ratownicze.

Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu mundurowi. 60-letni mieszkaniec powiatu bytowskiego kierujący samochodem marki Volkswagen, najprawdopodobniej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką marki Mercedes.

Kierujący volkswagenem oraz jego dwóch pasażerów w wieku 45 i 49 lat ponieśli śmierć na miejscu. Wszyscy trzej mężczyźni byli mieszkańcami powiatu bytowskiego.

Śledczy przesłuchali świadków wypadku, zabezpieczyli ślady zdarzenia, a technik wykonał szkic oraz dokumentację fotograficzną. Pojazdy zostały zabezpieczone do szczegółowych oględzin. Na podstawie tak zebranego materiału dowodowego mundurowi ustalą dokładne okoliczności tego zdarzenia.


(fot. Policja Pomorska, źródło Policja Pomorska)

Jeden komentarz

  1. Tylko że przed zakrętem była ogromna plama oleju i nikt nic z tym nie zrobił tylko czekali aż coś się stanie