Czwartek, 06 października 202206/10/2022

35-letni motocyklista zginął po zderzeniu z autem osobowym FOTO

Policjanci z Bierunia w woj. śląskim pod nadzorem prokuratora, ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w sobotę w Chełmie Śląskim. W wyniku zderzenia z samochodem, śmierć poniósł 35-letni motocyklista.

Do wypadku doszło w minioną sobotę tuż przed godziną 13 na ulicy Górnośląskiej w Chełmie Śląskim. Na miejscu zdarzenia, pod nadzorem prokuratora, pracowali między innymi policjanci z bieruńskiej drogówki i technik kryminalistyki.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobowym volvo, skręcając w lewo do posesji, zderzył się z kierującym motocyklem suzuki 35-letnim mężczyzną. W wyniku odniesionych obrażeń, motocyklista poniósł śmierć. 62-letni kierowca volvo był trzeźwy, lecz dodatkowo pobrano od niego krew do badań na zawartość środków psychoaktywnych – przekazała policja.

Na czas wykonywania policyjnych czynności, które trwały do 17.00, droga wojewódzka nr 780 była całkowicie zablokowana. Wyznaczone zostały objazdy.

Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toczącym się postępowaniu, które nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Mysłowicach.

(fot. Policja Śląska, źródło Policja Śląska)

Komentarze wyłączone