Czwartek, 18 sierpnia 202218/08/2022

Wypadek z udziałem motocyklistki na trasie S8. W akcji śmigłowiec LPR FOTO, WIDEO

Na drodze ekspresowej S8 w miejscowości Lucynów w woj. mazowieckim doszło do wypadku z udziałem motocyklistki. 23-letnia kierująca jednośladem zostanie przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala. W miejscu zdarzenia droga jest całkowicie zablokowana.

Do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem motocyklistki doszło w czwartek na trasie S8, na pasie ruchu w kierunku Białegostoku.
W wypadku ucierpiała 23-letnia mieszkanka województwa warmińsko-mazurskiego, kierująca jednośladem. Kobieta zostanie śmigłowcem LPR przetransportowana do szpitala. Na czas lądowania śmigłowca trasa zostanie całkowicie zablokowana.

Na miejscu pracują policjanci ruchu drogowego wspólnie z technikiem kryminalistyki, którzy wyjaśniają przebieg i okoliczności tego wypadku drogowego. Funkcjonariusze przesłuchują świadków. Technik kryminalistyki wykonuje oględziny miejsca wypadku, motocykla, zabezpiecza ślady oraz sporządza szkic zdarzeniowy wraz z dokumentacją fotograficzną.

Objazdy: w stronę Białegostoku: zjazd na węźle komunikacyjnym Mostówka, w stronę Warszawy zjazd na węźle komunikacyjnym w Lucynowie.

(fot. KPP Wyszków, źródło KPP Wyszków)