Sobota, 24 września 202224/09/2022

Śmiertelny wypadek na S8. Nie żyje młoda kobieta ZDJĘCIA

Na trasie ekspresowej S8, w kierunku Łodzi doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem samochodu marki Smart i Alfa Romeo. W zdarzeniu śmierć na miejscu poniosła 28-letnia kierująca smartem. Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku.

Wczoraj około godziny 9 rano służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na 183. kilometrze drogi S8 na wysokości miejscowości Poręby w woj. łódzkim. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Smart i Alfa Romeo.

– Samochodem marki Smart podróżowała 28-letnia kobieta wraz z psem, która pomimo wcześnie rozpoczętej resuscytacji krążeniowo-oddechowej przez świadków zdarzenia i kontynuowanej przez strażaków, ZRM oraz lekarza z LPR nie przeżyła. Pies został zabrany przez weterynarza na obserwację. Drugim pojazdem marki Alfa Romeo podróżował mężczyzna, który nie uskarżał się na dolegliwości związane ze zdarzeniem – przekazała Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli.

Policjanci zwracają się do osób, które widziały wypadek, a także tych, które o godzinie 9:00, jechały w kierunku Łodzi na trasie między węzłami Zduńska Wola Zachód, a Zduńska Wola Wschód, o kontakt z policją.

– Apelujemy w szczególności do kierowców, którzy posiadają w swoich pojazdach videorejestratory. Sprawę tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli – poinformowała sierż. szt. Katarzyna Biniaszczyk z KPP w Zduńskiej Woli.


(fot. PSP Zduńska Wola)

ZOBACZ TAKŻE

Komentarze wyłączone