Sobota, 24 września 202224/09/2022

Tragedia na łuku drogi. Sprawca wypadku miał sądowy zakaz kierowania pojazdami ZDJĘCIA, WIDEO

Są wstępne ustalenia policji, po tragicznym wypadku, do którego doszło wczoraj po południu na drodze krajowej nr 62 w rejonie miejscowości Kamieńczyk pod Wyszkowem. W wyniku zderzenia BMW i peugeota śmierć na miejscu poniósł kierowca drugiego z pojazdów. Jak się okazało, nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami.

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek ok. godz. 16.30.

– Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący dostawczym peugeotem 44-letni mieszkaniec powiatu wyszkowskiego, jadąc w kierunku Wyszkowa, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z jadącym z naprzeciwka BMW – przekazał oficer prasowy KPP w Wyszkowie kom. Damian Wroczyński.

Po zderzeniu peugeot zjechał z drogi do przydrożnego rowu i uderzył w drzewa. Kierowca tego pojazdu w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Kierowca BMW, mieszkaniec powiatu węgrowskiego trafił do szpitala. Był trzeźwy.

Ciało tragicznie zmarłego mieszkańca powiatu wyszkowskiego zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

– Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 44- latek posiadał sądowy zakaz kierowania pojazdami – dodał kom. Damian Wroczyński.


(fot. wideo KPP Wyszków)