Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

18-latka jazdę zakończyła na latarni. Dopiero co zdała egzamin na prawo jazdy FOTO

W nocy w miejscowości Kosobudy – Wybudowanie w woj. pomorskim 18-letnia kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem uderzyła w ogrodzenie posesji i latarnię. Jak się okazało, nastolatka dopiero co zdała egzamin na prawo jazdy, a dokument nie został jej jeszcze wydany.

Po godzinie 22 dyżurny chojnickich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Kosobudy- Wybudowanie. Na miejsce natychmiast skierował policjantów ruchu drogowego.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem 18-latka nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w latarnię, a następnie w ogrodzenie posesji. Jak się okazało kierująca niedawno zdała egzamin na prawo jazdy, a dokument nie został jej jeszcze wydany.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. Teraz policjanci będą szczegółowo wyjaśniać przyczyny tego zdarzenia.

(fot. KPP Chojnice)

2 komentarze

  1. Czyli kontynuowała naukę w trudniejszych warunkach drogowych.

  2. Sie nazbierałooo… nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem, po czym uderzyła w latarnię, a następnie w ogrodzenie posesji
    No to się dziecko pięknie pobawiło samochodzikiem