Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

Volkswagen wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca zginął na miejscu ZDJĘCIA

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze powiatowej niedaleko Gołdapi w woj. warmińsko-mazurskim. Kierowca osobowego volkswagena zjechał z trasy i uderzył w drzewo. Mężczyzna w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj około godziny 15:00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku na odcinku drogi powiatowej pomiędzy Baniami Mazurskimi i Rapą. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego.

Ze wstępnych wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący volkswagenem jadąc od strony Bań Mazurskich, na łuku drogi w prawo z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia 72-letni mieszkaniec gminy Banie Mazurskie poniósł śmierć na miejscu.

Przybyli na miejsce śledczy i technik kryminalistyki przeprowadzili oględziny miejsca wypadku i pojazdu oraz zabezpieczyli ślady. Następnie kryminalni ustalili i przesłuchali świadków. Teraz zostanie w tej sprawie wszczęte śledztwo mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach wypadku.

(fot. Policja Warmińsko-Mazurska, źródło Policja Warmińsko-Mazurska)

Jeden komentarz

  1. Droga w takim stanie, że nic dziwnego, że samochody tracą tor jazdy.