Czwartek, 08 grudnia 202208/12/2022

Zerwał się balkon w budynku wielorodzinnym. Stały na mim dwie osoby ZDJĘCIA

Wczoraj wieczorem w jednym z budynków wielorodzinnych w Lęborku doszło do zerwania się balkonu, na którym stały dwie osoby. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

W środę po godzinie 21:00 dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Lęborku otrzymał zgłoszenie o zerwanym balkonie w budynku wielorodzinnym w Lęborku.

– Kierujący działaniem ratowniczym na miejscu zdarzenia zastał zerwany balkon na parterze obiektu, na którym przebywały dwie osoby – mężczyzna i kobieta – przekazał mł. kpt. Radosław Wroński z PSP w Lęborku

Ratownicy udzieli poszkodowanym pierwszej pomocy, a następnie przekazali przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego, który podjął decyzję o transporcie poszkodowanych do szpitala.

Na miejsce zdarzenia przybyły patrole Komenda Powiatowa Policji w Lęborku oraz administrator budynku. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.


(fot. PSP w Lęborku)

4 komentarze

  1. Szczęście w nieszczęściu, że to nie żadne piętro…

  2. A ten balkon to mocowany na 10 kołków rozporowych. Grunt, że deweloper zarobił. Nie żałować kasy na prawnika, biegłych, i zdjąć skórę z dziada.

  3. oprócz mieszkania trzeba jeszcze co parę lat coś wyremontować !

  4. może gdyby ta babko w ciąży tyle nie żarło to balkon by się nie zawalił