Sobota, 04 lutego 202304/02/2023

Ukradł z piwnicy mleko i ogórki. Grozi mu 10 lat więzienia FOTO

27-latek włamał się do jednej z piwnic w Borzytuchomiu w woj. pomorskim i ukradł słoik ogórków oraz karton mleka. Straty oszacowano na 20 zł. Włamywacz usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Bytowscy dzielnicowi otrzymali informację o kradzieży włamaniem do pomieszczenia gospodarczego w Borzytuchomiu. Sprawca miał ukraść produkty spożywcze.

– Właściciel przekazał mundurowym, że włamywacz zniszczył zabezpieczenia w drzwiach jego piwnicy, wyrywając zawias z kłódką. Po sprawdzeniu okazało się, że sprawca ukradł karton mleka i słoik ogórków o wartości 20 zł – przekazała pomorska policja.

Funkcjonariusze szybko wytypowali sprawcę tego przestępstwa i pojechali do jego miejsca zamieszkania. W czasie przeszukania znaleźli skradzione produkty. W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał się, że to on włamał się do piwnicy i zabrał wyłącznie te dwie rzeczy.

27-latek został zatrzymany i przewieziony do bytowskiej komendy, gdzie śledczy przedstawili mu zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

(fot. Policja Pomorska, źródło Policja Pomorska)

5 komentarzy

  1. 3 miesiące sanek, bo może mataczyć i to z miejsca…

  2. Dziadek ze "slamsowa"

    Za czasów do których sięgają historyczne korzenie kultury katolickiej , obcięto by mu prawą przednią i po zabiegu, a teraz 10 lat…

  3. Śmieszny artykuł i totalna kompromitacja redakcji… za karton mleka i słoik ogórków 10 lat więzienia, błazenada .

  4. No no, zdrowy ma żołądek.