Wtorek, 28 marca 202328/03/2023

Pomyliła hamulec z gazem i najechała na zaparkowane auto ZDJĘCIA

W Kamieniu Pomorskim 38-latka, kierująca skodą, podczas parkowania, pomyliła pedał hamulca z pedałem gazu i z impetem najechała na zaparkowane obok auto.

Kilka minut po godzinie 16:00 dyżurny kamieńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o samochodzie, który najechał na zaparkowany pojazd marki Volvo i zatrzymał się na nim. Do zdarzenia doszło przy ul. A Mickiewicza w Kamieniu Pomorskim.

Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy szybko zlokalizowali nietypowo „zaparkowaną” skodę oraz jej właścicielkę.

– Trzeźwa 38 –latka, mieszkanka Kamienia Pomorskiego w rozmowie z mundurowymi przyznała, że podczas parkowania swojego auta przodem, pomyliła pedał hamulca z pedałem gazu. W efekcie samochód zamiast się zatrzymać ruszył z impetem do przodu i ostatecznie zatrzymał się na masce pojazdu stojącego obok – przekazała sierż. Katarzyna Jasion z KPP w Kamieniu Pomorskim.

Na szczęście nikomu nic się nie stało i całe zdarzenia skończyło się jedynie na kilku wgnieceniach w karoserii oraz pękniętych zderzakach obu aut.

(fot. KPP w Kamieniu Pomorskim, źródło KPP w Kamieniu Pomorskim)

Komentarze wyłączone